złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Odzyskiwanie danych

Android Data Recovery to program, który może odzyskać utracone lub usunięte dane z telefonu. Jest bardzo elastyczny i umożliwia podgląd plików, których potrzebujesz, zanim przystąpisz do ich odzyskiwania. Może również partii wybrać pliki do odzyskania. To oprogramowanie pozwala również na transfer danych z Androida do komputera. Możesz użyć kabla USB lub podłączyć telefon za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiertło tarczowe

Jeśli chcesz odzyskać usunięte lub utracone dane z urządzenia z systemem Android, możesz użyć Disk Drill. To darmowe oprogramowanie obsługuje odzyskiwanie danych z większości urządzeń z systemem Android i obsługuje tryb USB Mass Storage (USB-MSM). Dzięki temu programowi możesz uzyskać dostęp do partycji pamięci urządzenia i odzyskać usunięte lub utracone dane. Disk Drill jest kompatybilny z różnymi urządzeniami z systemem Android, w tym smartfonami Samsung Galaxy i Edge, a także dowolnym tabletem z systemem Android. Jednak, aby korzystać z Disk Drill, powinieneś najpierw rootować swoje urządzenie. Oprogramowanie poprowadzi Cię przez ten proces, a także udzieli Ci porady na temat najlepszego sposobu wykonania rootowania.

Disk Drill for Android data recovery to właściwy wybór dla osób, które utraciły lub przypadkowo usunęły dane ze swojego urządzenia z systemem Android. Program może odzyskać dane z kart SD, zewnętrznych dysków twardych i wewnętrznej pamięci masowej. Obsługuje również urządzenia z systemem Android, w tym te, które zostały zresetowane fabrycznie. Oprogramowanie może również odzyskać dane z kart pamięci.

Program posiada również darmową wersję, która pozwala odzyskać do 500MB danych. Jeśli jednak potrzebujesz więcej pamięci masowej, możesz uaktualnić do wersji płatnej. Co więcej, Disk Drill nie zawiera żadnych reklam i jest wolny od złośliwego oprogramowania. Co więcej, jest łatwy w użyciu, nawet dla tych, którzy nie są technicznie obeznani.

Proces odzyskiwania danych za pomocą Disk Drill jest łatwy i skuteczny. Wykorzystuje on samodzielnie zaprojektowane algorytmy do wyszukiwania usuniętych plików. Gdy program znajdzie te pliki, zablokuje usunięte pliki w partycji i spróbuje uzyskać więcej informacji o alokacji urządzenia pamięci masowej. Następnie możesz wybrać pliki, które chcesz przywrócić i zapisać je w wybranej lokalizacji.

7-Odzyskiwanie danych

Aby użyć 7-Data Recovery for Android data recovery software, musisz podłączyć swoje urządzenie z Androidem do komputera. Powinieneś włączyć debugowanie USB i podłączyć urządzenie w trybie dysku. Po podłączeniu urządzenia oprogramowanie przeskanuje pamięć i zewnętrzną kartę SD w poszukiwaniu plików do odzyskania. Po skanowaniu możesz wybrać przywrócenie plików z listy i określić ścieżkę, w której powinny być przechowywane.

Program jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń z systemem Android. Obsługuje odzyskiwanie danych z różnych typów mediów, w tym zdjęć i filmów. Obsługuje również odzyskiwanie danych z różnych typów pamięci masowej, w tym kart SD i pamięci wewnętrznej. Oprogramowanie ma bardzo prosty interfejs i jest kompatybilne z kilkoma wersjami systemu operacyjnego Android.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych 7-Data Recovery for Android oferuje cztery potężne moduły odzyskiwania danych, które mogą odzyskać dane z mobilnych urządzeń pamięci masowej i dysków lokalnych. Wykorzystuje zaawansowaną technologię skanowania i algorytm restrukturyzacji katalogów, aby odzyskać utracone dane. Ponadto jest w stanie odzyskać usunięte pliki z Kosza i klawisza SHIFT+DELETE. Obsługuje również setki różnych formatów plików i urządzeń.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych 7-Data Recovery for Android oferuje darmową wersję, a także wersję płatną. Darmowa wersja pozwala na tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych z różnych urządzeń z systemem Android. Program jest bardzo łatwy w obsłudze, pozwala na podgląd danych przed ich przywróceniem.

W zależności od formatu pliku danych, które trzeba odzyskać, może trzeba użyć innego nośnika pamięci, aby odzyskać dane. Na przykład, jeśli odzyskujesz dane z zewnętrznego urządzenia pamięci masowej, trzeba będzie upewnić się, że masz wystarczająco dużo portów USB na komputerze. Należy również upewnić się, że zewnętrzne urządzenie pamięci masowej obsługuje urządzenia peryferyjne, dzięki czemu można przenieść dane.

iCare Software

iCare Data Recovery to lekka aplikacja, ale jej interfejs użytkownika jest przestarzały i brakuje mu nowoczesnych funkcji, które ma większość aplikacji do odzyskiwania danych. Wymaga również więcej interakcji niż inne aplikacje do odzyskiwania danych. Na przykład musisz nacisnąć przyciski, aby odzyskać dane z iCare, podczas gdy większość innych aplikacji do odzyskiwania danych wymaga tylko jednego kliknięcia.

Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do utraconych lub usuniętych danych poprzez przywrócenie usuniętych plików z pamięci wewnętrznej ich gadżetów Android. To oprogramowanie wyświetli listę usuniętych plików z ich oryginalnymi ścieżkami katalogów i poprowadzi ich przez przywrócenie ich. Oprogramowanie będzie również zapisać przywrócone pliki do Dropbox lub Google Drive. Jednak może nie być w stanie odzyskać wiadomości tekstowych.

Oprócz odzyskiwania usuniętych plików, iCare Data Recovery oferuje również szereg bezpłatnych funkcji. To oprogramowanie jest jednym z najlepszych darmowych narzędzi do odzyskiwania danych dla Androida. Jego funkcje obejmują możliwość podglądu dokumentów Doc i Xls przed ich przywróceniem. Nie obsługuje jednak odzyskiwania plików wideo.

Kolejnym minusem iCare Data Recovery jest to, że nie dostaje częstych aktualizacji, w przeciwieństwie do wielu swoich odpowiedników. Większość nowoczesnych programów do odzyskiwania danych ma regularne aktualizacje, zwykle co sześć miesięcy. Ponadto iCare pozwala użytkownikom określić tylko jeden typ skanowania na bieg, podczas gdy inne oprogramowanie pozwala zastosować wszystkie trzy typy skanowania jednocześnie. Ogranicza również użytkownika do wybrania kilku partycji w tym samym czasie. Z tego powodu należy wybrać partycje, które trzeba odzyskać, a następnie uruchomić proces odzyskiwania.

Gdy iCare Data Recovery Free zakończy skanowanie, wyświetli na liście odzyskane pliki. Po kilku sekundach będziesz mógł je wybrać i wyświetlić ich podgląd. Program oferuje również różne formaty plików, aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru.

AirMore

AirMore Android data recovery to darmowy program, który pozwala odzyskać usunięte, utracone lub sformatowane dane z dowolnego urządzenia z systemem Android. Program jest prosty w użyciu i obsługuje wszystkie główne urządzenia z systemem Android. Użytkownicy mogą odzyskać kontakty, historię połączeń, dokumenty, pliki multimedialne i inne. Jest bezpieczny w użyciu i działa na wszystkich typach kart pamięci.

Oprogramowanie jest kompatybilne z systemami Windows i Mac. Synchronizuje urządzenia mobilne z komputerem i umożliwia szybkie i łatwe przesyłanie plików. W przeciwieństwie do innych programów, to oprogramowanie jest prostą i przyjazną dla użytkownika opcją. Możesz również zsynchronizować go z urządzeniem mobilnym za pośrednictwem sieci bezprzewodowej.

AirMore jest również kompatybilny ze smartfonami z systemem iOS i Android. Pozwala użytkownikom na bezprzewodowe przesyłanie plików i plików multimedialnych z telefonu na komputer. Pozwala również zarządzać usuniętymi zdjęciami z systemu Android. Działa również na kartach SD. Po pobraniu oprogramowania można przeglądać pliki i odpowiednio nimi zarządzać.

Dla tych, którzy chcą odzyskać usunięte dane, oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMore android ma wiele funkcji, które sprawiają, że jest to świetna opcja. Jest bezpłatny i pozwala odzyskać usunięte lub sformatowane dane. Ponadto nie wymaga dostępu root i jest kompatybilny z Google Drive.

AirMore Android to darmowe i łatwe w użyciu oprogramowanie dla użytkowników systemu Android. Obsługuje najnowsze wersje systemu Android i umożliwia użytkownikom przesyłanie danych między urządzeniami i odzyskiwanie usuniętych lub sformatowanych danych. Użytkownicy mogą również kopiować dane z utraconych urządzeń.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte