złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze programy do odzyskiwania danych na Androida

Jeśli straciłeś dane na smartfonie z Androidem, możesz użyć aplikacji do odzyskiwania danych, aby odzyskać swoje pliki. Jedną z najlepszych opcji jest Recuva. Kreator w tym programie poprowadzi Cię przez proces odzyskiwania utraconych plików. Ta metoda jest najbardziej skuteczna w przypadku plików zapisanych na kartach pamięci lub wewnętrznie w urządzeniu. Istnieje jednak wiele innych dostępnych opcji.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida

MiniTool Mobile Recovery for Android to aplikacja do odzyskiwania danych dla systemu Android. Może skanować przez wewnętrzną pamięć urządzenia, aby zidentyfikować pliki i foldery. Działa w trybie odczytu, co oznacza, że nie będzie zapisywać w pamięci urządzenia. Po zakończeniu skanowania, aplikacja wyświetli listę odzyskanych plików. Pozwoli również filtrować listę na podstawie tego, czego szukasz.

Ta darmowa aplikacja do odzyskiwania danych pomoże Ci odzyskać utracone lub usunięte dane z telefonu z systemem Android. Odzyska również usunięte lub uszkodzone pliki multimedialne i teksty. Oprogramowanie obsługuje również różne urządzenia, co oznacza, że możesz go używać z wieloma urządzeniami. Darmowa wersja aplikacji pozwoli Ci odzyskać do jednego gigabajta danych.

Jeśli przypadkowo usunąłeś coś, MiniTool może pomóc Ci odzyskać to. Może nawet odzyskać usunięte pliki nawet po opróżnieniu Kosza. Fizyczne uszkodzenie dysku twardego może spowodować rozległą utratę plików. Uszkodzenia fizyczne mogą również powodować powstawanie ostróg na powierzchni dysku twardego. Dzięki MiniTool możesz przywrócić utracone pliki nawet z uszkodzonych partycji dysku twardego.

Działa zarówno na urządzeniach z systemem Android. Darmowa wersja MiniTool jest łatwa w użyciu i pozwala odzyskać pliki z pamięci wewnętrznej i karty SD. Jest również kompatybilny z systemem Windows 10, 8.1, 8 i 7. Jest kompatybilny z wieloma urządzeniami z systemem Android. Darmowa wersja pozwala odzyskać tylko do jednego gigabajta danych, więc nie jest to dobry wybór do odzyskiwania dużych ilości danych.

AirMore

Oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMore Android oferuje bogate w funkcje rozwiązanie problemów z utratą danych. Odzyskuje szeroką gamę plików z różnych typów urządzeń z systemem Android, w tym kontakty, pliki multimedialne, historię połączeń, dokumenty i inne. Wykorzystuje trzyetapową procedurę odzyskiwania danych bez przeszkadzania lub naruszania prywatności. Pozwala również na podgląd odzyskanych danych przed ich przywróceniem. Jest łatwy w użyciu i oferuje przyjazny interfejs użytkownika.

Zakupione oprogramowanie do odzyskiwania danych powinno obsługiwać wszystkie typy plików i obsługiwać wszystkie marki Androida, w tym karty SD. Powinno również szybko przetwarzać pliki. Powinien być w stanie odzyskać wszystkie formaty plików, zapewnić podgląd odzyskanych danych i rozróżnić usunięte i istniejące dane. W ten sposób będziesz mógł szybciej znaleźć utracone lub usunięte dane.

Za pomocą programu można również przeglądać pliki i zarządzać nimi. Możesz również je usunąć. Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami, więc bez problemu uzyskasz do nich dostęp i będziesz mógł nimi zarządzać. Korzystanie z AirMore jest całkowicie bezpłatne. Istnieje również kod QR, który łączy Twoje urządzenie z oprogramowaniem.

Oprogramowanie może odzyskać utracone dane z ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Ma potężne algorytmy i jest łatwy w użyciu zarówno dla doświadczonych, jak i nowych użytkowników. Użytkownicy mogą wybierać spośród kilku planów cenowych, w zależności od ich budżetu. Oprogramowanie jest całkowicie bezpieczne w użyciu i obsługuje system Android w wersji 2.3 i wyższej.

Eassos Android Data Recovery

Eassos Android Data Recovery to program, który może być używany do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Ten program jest kompatybilny z prawie każdą marką Androida, w tym tabletami i smartfonami od Samsunga, LG, HTC i Sony. Możesz wyświetlić podgląd utraconych plików i wybrać te, które chcesz odzyskać, zanim oprogramowanie rozpocznie proces odzyskiwania.

Ten program jest bezpłatny do pobrania i pomoże Ci przywrócić utracone dane z urządzeń z systemem Android. Jest w stanie odzyskać pliki, które zostały usunięte z powodu uszkodzenia systemu, usunięcia, formatowania i ataków wirusów. Obsługuje również odzyskiwanie z kart pamięci i pamięci wewnętrznej. Ponadto, możesz użyć tego programu do debugowania urządzenia i odzyskania dostępu do usuniętych danych.

Program ten działa poprzez wykrywanie utraconych plików i organizowanie ich w logiczny sposób. Możesz wybrać, które pliki chcesz odzyskać i wybrać lokalizację dla plików, które mają być zapisane. Możesz również wybrać, aby odzyskać tylko niektóre typy plików. Po wybraniu żądanych plików można je zaznaczyć i zapisać w nowym folderze.

EaseUS MobiSaver

Aplikacja EaseUS MobiSaver dla systemu Android to program do odzyskiwania danych, który może przywrócić utracone pliki na urządzeniu z systemem Android. Ten program działa zarówno na pamięci wewnętrznej, jak i na karcie SD, i może pomóc odzyskać usunięte pliki w zaledwie trzech prostych krokach. Nie ma również wirusów ani błędów, więc możesz wypróbować wersję próbną przed zakupem.

Program ten jest łatwy w użyciu i można odzyskać pliki z każdego typu urządzenia z systemem Android. EaseUS MobiSaver może odzyskać pliki każdego typu, nawet te, które zostały usunięte przez przypadek. Może również odzyskać dane, które zostały usunięte przez wirusa. EaseUS MobiSave jest kompatybilny z wieloma różnymi urządzeniami, w tym z telefonami Samsung. Program odzyska dane nawet z uszkodzonych kart SD.

EaseUS MobiSaver to popularna aplikacja do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android, która pozwala na odzyskanie utraconych lub usuniętych danych. Możesz odzyskać zdjęcia, filmy, dokumenty, dzienniki połączeń i wiele innych. Chroni również bezpieczeństwo danych, nie nadpisując ich, a przed uruchomieniem programu można wyświetlić podgląd możliwych do odzyskania plików.

EaseUS MobiSaver obsługuje również urządzenia z systemem iOS i może odzyskać dane z kont iCloud. Wystarczy zalogować się na swoje konto iCloud, aby uzyskać dostęp do danych. Następnie program przeskanuje Twoje konto iCloud w poszukiwaniu dostępnych plików. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, możesz skopiować je bezpośrednio na komputer.

Eassos

Eassos Android Data Recovery to aplikacja działająca w systemie Windows, która pomoże przywrócić utracone pliki z urządzeń z systemem Android. Program jest w stanie odzyskać utracone dane z kart pamięci i wbudowanej pamięci masowej, a także pliki usunięte w wyniku formatowania lub ataku wirusa. Pozwala nawet na podgląd możliwych do odzyskania plików przed ich przywróceniem.

Eassos Android Data Recovery jest kompatybilny z ponad 6000 różnych urządzeń z systemem Android i obsługuje różne popularne marki, w tym Samsung, LG, HTC, Sony, Motorola i inne. Korzystanie z tego oprogramowania jest bardzo łatwe i wymaga niewielkiej wiedzy technicznej. Jest bezpłatny do pobrania, ale jest w skompresowanym formacie. Aby go zdekompresować, będziesz potrzebował Winrar lub Ultra Iso. Pamiętaj, aby odinstalować wszelkie oprogramowanie antywirusowe lub antymalware przed instalacją, ponieważ programy te mogą blokować pliki instalacyjne.

Eassos Android Data Recovery jest wspierany przez gwarancję satysfakcji klienta. Jeśli doświadczysz jakichkolwiek problemów, zespół wsparcia Eassos rozwiąże je tak szybko, jak to możliwe. System płatności firmy jest bezpieczny, ponieważ jest zintegrowany z Payproglobal, ShareIT i Cleverbridge. Spełnia on wszystkie aktualne standardy bezpieczeństwa online.

Program obsługuje również odzyskiwanie danych z uszkodzonych lub utraconych partycji. Jest przyjazny dla użytkownika i pomaga przywrócić wszystkie pliki na urządzeniu. Ponadto jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń mobilnych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte